Odchudzanie – zabiegi wyszczuplające

Zabiegi odchudzające oferowane przez nasz salon kosmetyczny mają na celu wyszczuplenie sylwetki pacjentów. Niezależnie od rodzaju terapii, jaka zostanie wybrana, cel jest ciągle ten sam – zniszczenie komórek tłuszczowych, które następnie są usuwane naturalnie przez organizm.

Odchudzanie z wykorzystaniem zabiegów wyszczuplających pozwalają na skuteczne i szybkie wymodelowanie całego ciała lub wybranych jego partii. Jest to doskonała metoda w przypadku tych partii ciała, w których dieta i ćwiczenia nie przynoszą zamierzonych efektów.

W naszym salonie oferujemy zabiegi wyszczuplające:

  • Lipoliza iniekcyjna
  • Karboksyterapia
  • Kriolipoliza
  • LipoMaxx V6+ - wyszczuplanie oraz lifting ciała
  • Liposukcja ultradźwiękowa
  • Rolletic
  • Sauna infrared

Karboksyterapia jest terapią wykorzystującą dwutlenek węgla, który nazywany jest „cudownym gazem”. Terapia gazem CO2 jest przełomem w medycynie estetycznej. Metoda ta ma wiele zastosowań, a jej skuteczność jest ogromna. Zastosowanie gazu CO2 jest bardzo bezpieczne dla pacjenta. Jest to więc mało inwazyjny zabieg przeznaczony do odmładzania skóry, likwidowania cellulitu, likwidowaniu rozstępów, blizn oraz walki z nadmiarem tłuszczu. Karboksyterapia polega na kontrolowanym wstrzykiwaniu w wybrane partie ciała odpowiednich dawek dwutlenku węgla.

Kriolipoliza jest innowacyjną metodą wykorzystującą kontrolowane schładzanie komórek tłuszczowych. Badania wykazały, że komórki tłuszczowe są dużo bardziej podatne na zimno niż tkanki, które je otaczają. Odpowiednie schłodzenie komórek tłuszczowych powoduje ich obumieranie oraz naturalne usunięcie przez organizm. Odchudzanie i modelowanie sylwetki z wykorzystaniem tej metody jest niezwykle efektywne.

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg precyzyjnego usuwania komórek tłuszczowych oraz złogów tłuszczu z wybranych partii ciała – brzucha, uda, tali, ramion czy pośladków. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków możliwe jest bezinwazyjne pozbycie się nadmiernej ilości komórek tłuszczu – inaczej niż ma to miejsce w tradycyjnej liposukcji, po której pacjenci musieli przechodzić rekonwalescencję.

Nasze studio zdrowia i urody działa w mieście Gdynia (Trójmiasto) przy ulicy Armii Krajowej 28/1. Serdecznie zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy przeprowadzą wstępną analizę i wybiorą najlepszy zabieg dopasowany do Państwa oczekiwań. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu kosmetycznego – wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.