Pleców

Masaż leczniczy pleców

jest to masaż leczniczy obejmujący swym zasięgiem grzbiet i kręgosłup. Likwidujący bóle w plecach, napięcia mięśniowe, rwę kulszową, rwę barkową, nerwobóle itp. Masaż pleców jest masażem typowo leczniczym. Zarówno fi… »»»

70 PLN

KARNETY
6 zabiegów
350 PLN
13 zabiegów
700 PLN
Kategoria: Lecznicze

Pleców

Masaż leczniczy pleców

jest to masaż leczniczy obejmujący swym zasięgiem grzbiet i kręgosłup. Likwidujący bóle w plecach, napięcia mięśniowe, rwę kulszową, rwę barkową, nerwobóle itp. Masaż pleców jest masażem typowo leczniczym. Zarówno fizyczne jak i psychiczne przeciążenia lubią się kumulować właśnie w postaci napięć na plecach. Po masażu ustąpią bóle, ciało będzie zrelaksowane.
Warto wykonywać ten masaż jako zabieg profilaktyczny szczególnie u osób narażonych na długotrwałe przebywanie w statycznej pozycji ( np. siedzenie przy biurku, komputer, praca na stojąco), zapobiegnie się wtedy przeciążeniom kręgosłupa i prawdopodobnym bólom.

Zalecamy wykonywanie masażu pleców w pełnej wersji chociaż na życzenie Klienta wykonamy również jako częściowy sam kręgosłup lub tylko grzbiet.

2 opinie na temat

  1. Monika Labudda:

    Najlepszy masaż na jakim w życiu byłam, seria masaży u Pana Krzysztofa działa cuda na moje plecy na dłuuugi czas. Serdecznie polecam i dziękuje. Monika i jej kręgoslup:)

  2. Jola:

    Każdemu polecam ten masaż. Naprawdę pełen relaks i profesjonalne podejście masazysty. Ze wzgledu na pracę mam obciążony kręgosłup a ten masaż przyniósł mi ulge. Masazysta jest naprawde dobry w tym co robi polecam .

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.