Mezoterapia igłowa - Gdynia (1 ml)

Mezoterapia igłowa – Trójmiasto i okolice

Mezoterapia igłowa nazywana jest również iniekcyjną. Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegów zaliczanych do medycyny estetycznej. Polega on na dostarczeniu do skóry kwasu hialuronowego oraz mieszanki subst… »»»

800 600 PLN

Kategoria: Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa - Gdynia (1 ml)

Mezoterapia igłowa – Trójmiasto i okolice

Mezoterapia igłowa nazywana jest również iniekcyjną. Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegów zaliczanych do medycyny estetycznej. Polega on na dostarczeniu do skóry kwasu hialuronowego oraz mieszanki substancji odżywczych. Dostarczenie odżywczych składników do skóry odbywa się za pomocą iniekcji – czyli przy zastosowaniu strzykawki oraz igły. Dzięki metodzie dostarczenia kwasu hialuronowego poprzez iniekcje zwiększa się szybkość rewitalizacji. Składniki zawarte w zastrzyku działają natychmiastowo, dlatego już po pierwszym zabiegu możliwe jest zaobserwowanie korzystnych zmian.

Mezoterapia – na czym polega zabieg?

Zabieg mezoterapii polega na podaniu stosunkowo niewielkiej ilości substancji w dużym zagęszczeniu – średnio co około 1 centymetr. Dzięki zastosowaniu strzykawki możliwe jest precyzyjne dostarczenie substancji odżywczych w miejsca, które najbardziej jej potrzebują. Po wykonaniu zabiegu na skórze pozostaje zaczerwienienie, które ustępuje w ciągu kilku godzin lub kilku dni po wykonaniu zabiegu. Podczas zanikania zaczerwienienia, substancje odżywcze są wchłanianie przez skórę, przez co nawilżają ją i odżywiają. Mezoterapia skutecznie może być stosowana nie tylko na twarzy, ale także na powiekach, szyi, dekolcie oraz wszędzie tam, gdzie skóra utraciła swój naturalny kwas hialuronowy, przestała być elastyczna oraz jędrna. Zabieg, jakim jest mezoterapia, nie wymaga wcześniejszego przygotowania się przez pacjenta. Może być skutecznie stosowany o każdej porze roku – nie powoduje bowiem nadwrażliwości na słońce.

Mezoterapia – efekty, które zachwycają

Zabieg mezoterapii pozwala na uzupełnienie kwasu hialuronowego, który po ukończeniu 25 roku życia stopniowo zanika w organizmie, co przyczynia się do pogorszenia elastyczności i sprężystości skóry. Mezoterapia pozwala na dogłębne nawilżenie skóry i dostarczenie jej potrzebnych minerałów oraz witamin. Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty, jednak aby uzyskać efekt odmłodzonej skóry, zaleca się powtórzenie zabiegu w 4-6 seriach – cyklicznie co 2-4 tygodnie. Po zakończonej serii efekt, jaki został uzyskany, utrzymuje się przez okres 6 miesięcy. Zalecamy stosowanie zabiegów przypominających – raz na kilka miesięcy – aby utrzymać skórę w idealnej kondycji.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii:

  • redukcja zmarszczek,
  • odmłodzenie twarzy,
  • nawilżenie twarzy.

Głównymi przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

  • cukrzyca,
  • choroby alergiczne,
  • stany zapalne skóry,
  • niska krzepliwość krwi,
  • nowotwór,
  • zła reakcja skóry na zabieg iniekcji.

Zabiegi mezoterapii igłowej wykonujemy w oparciu o kwas hialuronowy holenderskiej firmy Curamed Ophthalmics, produkowany na terenie USA. Nasze studio zdrowia i urody znajduje się w mieście Gdynia (Trójmiasto) przy ulicy Armii Krajowej 28/1. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu umówienia odpowiedniego dla Państwa terminu.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą pozostałych zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej w odpowiednich zakładkach.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Cena za 1 ampułkostrzykawkę w stężeniu 1,8% lub 2,5%.

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.