Najnowszy laser diodowy na rynku już w naszej ofercie

Najnowszy laser diodowy na rynku już w naszej ofercie
cze 26

Najnowszy laser diodowy na rynku już w naszej ofercie

Dnia 26.06.2018 pojawił się w naszej ofercie obecnie najnowocześniejszy, pierwszy zbudowany w technologii światłowodowej laser diodowy COOLITE Pro ( w wersji profesjonalnej)

LASER DIODOWY COOLITE PRO

Coolite Pro jest skutecznym sposobem na jedwabiście gładką skórę. Laser Coolite Pro uznawany jest za najbardziej innowacyjne urządzenie na rynku. Dzięki zastosowaniu ultra nowoczesnej technologii światłowodów, które służą do transmisji energii świetlnej, można uzyskać niezwykle dużą skuteczność w zabiegu trwałej epilacji bez ryzyka powikłań.

Nowoczesny układ chłodzenia gwarantuje najwyższą wydajność i sprawia, że urządzenie może pracować nieprzerwanie. Zabiegi z Coolite Pro są szybkie i bezpieczne a efekty epilacji włosów są widoczne już po pierwszych zabiegach.

Główne cechy lasera COOLITE PRO :

  • bardzo szybki, tym samym bardzo krótki czas zabiegu
  • dzięki światłowodom bardzo wysoka skuteczność zabiegu
  • unikalna, nowoczesna technologia Jet smooth

Laser diodowy COLLITE PRO to najnowszej generacji medyczny laser diodowy 1 klasy na rynku. Pierwszy zbudowany w technologii światłowodowej.

Jest pierwszym laserem na rynku gdzie światłowody zastosowano do transmisji impulsu świetlnego. Zastosowano w nim długość fali 810 nm, a nie jak w większości laserów diodowych, dostępnych na rynku 808 nm. Efektem tego jest wyraźne skrócenie czasu zabiegu, zmniejszenie ewentualnych dolegliwości bólowych, a przede wszystkim bardzo wysoka efektywność i skuteczność zabiegu.

Laser diodowy GSD Coolite Pro – jako jeden z niewielu dostępnych na rynku laserów diodowych - posiada certyfikat zgodności z dyrektywą medyczną CE 93/42/EEC oraz certyfikat FDA – US Federal & Drug Administration nr K142186 zgodności z regulacjami amerykańskimi dotyczącymi urządzeń laserowych w chirurgii, chirurgii plastycznej i dermatologii.